1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
Ronaldo ka një mesazh prekës për Georginën dhe nënën (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo ua ka uruar Ditën e Nënës me një mesazh emocionues nënës së vet, Dolores Aveiro dhe të dashurës, Georgina Rodriguez.

Rodriguez është nënë e vajzës së sulmuesit të Juventusit, Alana, dhe Ronaldo e ka nderuar atë në rrjetin social Instagram.

“Sot dhe përgjithmonë, Urime Dita e Nënës”, shkroi Ronaldo në mbishkrimin e fotografive të nënës dhe partneres në Instagram, të cilës ia bashkëngjiti dhjetë emotikone zemra.
Shtuar më 06/05/2019, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori