Ronaldo kapet mat me super bukuroshen italiane (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo ka sukses jo vetëm në fushë, por edhe jashtë saj. Pas fitores së Championsit dhe Europianit, ylli portugez ka shijuar pushime të paharrueshme në Ibiza.

Së fundmi është fotografuar përkrah bukuroshes së zjarrtë italianen Cristina Buccinio, ndërsa fotoja menjëherë ka bërë xhiron e botës në rrjetet sociale.

Fotoja është publikuar nga revista e përjavshme “Chi”, ku dyshja shihen së bashku në një klub nate.

Shtuar më 26/07/2016, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori