Ronaldo kapet në pozicion "jashtë loje" me një bukuroshe (FOTO LAJM)

Teksa e gjithë vëmendja është te Kampionati Europian, Cristiano Ronaldo e ka mendjen diku tjetër. Kapiteni i Portugalisë është kapur "mat" me një super bukuroshe teksa po shijonte pushimet në Ibiza.

31-vjeçari ka vendosur të relaksohet pas një sezoni të ngarkuar me Real Madrid dhe sigurisht futbollisti dukej në formë perfekte.

Cristiano ka zgjedhur t’i kalojë nën shoqërinë e miqve të tij dhe kryesisht nga një grup bukuroshesh. Tashmë mbetet të shohim nëse do të jetë në formë edhe në "Euro 2016". /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2016, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori