Roveshata e Ronaldos kthehet në modë, gazetari thyen këmbën duke e imituar (VIDEO)
Roveshata e Cristiano Ronaldo kundër Juventusit po kthehet në një modë. Të gjithë futbolldashësit duan që ta provojnë dhe të kenë qëllim që ta realizojnë.

Por gazetarit spanjoll Manuel Sanchez i ka shkuar huq, duke pësuar edhe një dëmtim të rëndë.

Në një lulishte me bar ai ka tentuar të improvizoj dhe të imitojë goditjen magjike të portugezit por i ka shkuar huq pasi siç raportohet këmba e tij e majtë ka pësuar një frakturë. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori