Rrugët e Moskës mbushen me tifozë (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Rrugët e Moskës janë mbushyr me tifozë nga të gjithë vendet e Botës për të pritur hapjen e Botërorit "Rusia 2018"

Pas pak minutash fillon edhe ceremonia e evinimentit më të madh të futbollit ku më pas do të luhet edhe ndeshja Rusi-Arabia Saudite.

Si tifozët e Rusisë ashtu edhe të Arabisë janë parë duke u bashkuar rreth stadiumit Luzhniki derisa nuk kanë munguar këngët e ndryshme, vallëzimet dhe festa e të dyja palëve. /albeu.com/Shtuar më 14/06/2018, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori