Rusja i premton futbollistit 16 orë seks nëse shënon ndaj Uellsit (FOTO)

Një pornostare ruse ka menduar të stimulojë sulmuesin e ekipit të Kombëtares ruse, Aleksandr Kokorin.

Ajo ka premtuar të bëjë 16 orë seks me të, në rast se ai shënon dy gola në ndeshjen e radhës kundër Uellsit.

Rusia ka vetëm një pikë dhe për të kualifikuar duhet të fitojë me patjetër ndaj Uellsit.

Dhe, për këtë arsye pornostarja Alina Eremenko, e njohur me pseudonimin Hennesy, ka vendosur të stimulojë sulmuesin e ekipit të saj.
Shtuar më 17/06/2016, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori