Sa fatlume kjo vajzë, është e para që vesh fanellën me autografin e Ronaldos (FOTO LAJM)

Pëlqej
Është një vajzë tifozja e parë që do të veshë një fanellë të nënshkruar nga autografi i Cristiano Ronaldos.

Teksa gjendeshin në të njëjtin resort turistik në Greqi, ku edhe Ronaldo po kalon pushimet, një vajzë e vogël, ka arritur të afrohet tek portugezi, dhe më pas e ka vendosur fanellën e firmosur nga ai, pranë një pishine.

Gjithccka, ajo e ka dokumentuar edhe në një foto në Instagram, ku ajo shprehet shumë e lumtur për mirësinë e treguar nga ana e Ronaldos. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 19:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori