Sa "me fat" Ronaldo, shikoni të dashurën e re (FOTO LAJM)

Në Portugali janë të sigurt, e dashura e re e Cristiano Ronaldos është modelja Daniella Grace.

25-vjeçarja amerikane po shoqërohet me sulmuesin luzitan që prej disa muajsh dhe sipas gazetës "Correio da Manha” ata kanë arritur ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre.

Daniella është e apasionuar pas sporteve të ndryshme dhe praktikon fitnessin, por nuk lë pas dore as serfin dhe garat snowboard.

E lindur në Kaliforni, ajo kalon shumë kohë mes Katalonjës dhe Italisë për shkak të angazhimeve profesionale.
Shtuar më 16/05/2016, ora 16:56
Agim Dila
e Martë 17 Maj 2016, Ora 20:37
Une kisha thene qe me fat eshte Daniela dhe jo Ronaldo... Ajo Qendron disa vite me Ronaldon, ku ndoshta edhe martohen, pastaj behet divorci....keshtuqe Daniela perfiton ca miliona nga Ronaldo
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori