Sasha Pique debuton në "Camp Nou" (FOTO LAJM)

Shakira me djalin e dytë, SASHA
Sasha, djali i vogël i piftit Shakira-Pique, ka bërë sot debutimin e tij në "Camp Nou". I lindur më 29 janar, ai ndodhet në stadium për të ndjekur me nënën e tij, vëllain Milan dhe gjyshen Montse Bernabeu takimin Barcelona-Valencia, transmeton Portali Albeu.

I veshur me një fanellë blaugrana Sasha ka tërhequr vëmëndjen e të gjithë mediave. /albeu.com/

Shtuar më 18/04/2015, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori