S'do ta besoni punën që bënte Georgina, pak muaj para se të njihte Ronaldon (FOTO)

Besojeni ose jo, por e dashur e re e Cristiano Ronaldos para se të takonte portugezin ka punuar si kujdestare fëmijësh "babysitter" për më pak se një vit.

Geogina Rodriguez mund të cilësohet si një vajzë me fat pasi ka në krahë një ndër futbollistët më të paguar në botë. Në një intervistë të dhënë në një forum në Angli në tetor të vitit 2015, ajo tregonte se është kujdesur për dy fëmijë në Bristol në Angli, raporton Albeu.

Bukuroshja spanjolle ka rrëfyer se nuk e ka pasur aspak problem që të bëjë një punë të tillë dhe punët e shtëpisë. Ajo fitonte rreth 80 deri në 100 paund në javë, një shumë që Cristiano Ronaldo e fiton vetëm për një minutë.

Tashmë në saj dhe të ndihmës së Ronaldos, punon në një eventet VIP të "Dolce & Gabbana"./albeu.com/

Shtuar më 07/03/2017, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori