Së fundmi u zbulua lidhja, s'do ta besoni sa kohë kanë bashkë Shaqiri dhe Dhurata (FOTO LAJM)

fundmi mediat zbuluan se futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri është në një lidhje me këngëtaren Dhurata Ahmetaj e cila u bë shumë e njohur prej ngjashmërisë me Jennifer Lopez.

Udhëtimet e shpeshta të Dhuratës drejt Londrës janë pikërisht për të takuar futbollistin.

Ndonëse lidhja e tyre u zbulua tani, burime për “Prive.al” bëjnë me dije se çifti ka gati një vit bashkë dhe janë njohur nga miqësia e përbashkët.

Çifti ende nuk e ka bërë publike lidhjen dhe në rrjete sociale nuk kanë rënë aspak në sy që janë bashkë.

Shtuar më 09/04/2020, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori