Serbia, ja formacioni i mundshëm anti-Shqipëri (FOTO LAJM)

Formacioni i Serbisë
Trajneri holandez i kombëtares serbe Dick Advocaat e ka në kokë formacionin me të cilin do të zbresë sot në mbrëmje në fushë në ndeshjen kundër Shqipërisë.

Portali serb, "Telegraf.rs" ka publikuar formacionin e mundshëm me të cilin mund të luajë Serbia sonte ndaj kombëtares kuqezi.

Ekipi i Serbisë: Stojkoviç, Ivanoviç, Tomoviç, D.Tosiç, Kolarov, Matiç, Gudelj, Jojiç, Z.Tosiç, Tadiç dhe Djordjeviç. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2014, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori