Serie A, 4 trajnerët me valixhet gati (FOTO LAJM)

Massimiliano Allegri - Milan
E ardhmja e Massimiliano Allegrit te Milan është në rrezik të madh, por tekniku kuqezi nuk është i vetmi trajner i Serie A që rrezikon pozicionin. Gjatë ndeshjeve të javës së 11 që vazhdojnë të luhen edhe sot do të vendoset edhe fati i trajnerit të Cagliarit, Chievos dhe Sassuolos.

Përsa i përket këtij të fundit, Eusebio Di Francesco, sipas asaj që shkruan "TuttoSport", presidenca e skuadrës që u ngjit këtë sezon në Serie A po mendon ti besojë pankinën një mes Ballardini, Di Carlo, Mangia dhe Corini. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2013, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori