Serie A, Top 11 që mund të ndryshojë fanellë (FOTO LAJM)

Federico Marchetti - Lazio 60%, Inter 20%, Milan 20%
Edhe pak javë na ndajnë nga fundi i Serie A dhe klubet kanë filluar që tani të mendojnë për lëvizjet që do të bëjnë gjatë merkatos së verës. Portali Albeu ka përzgjedhur Top 11 e futbollit italian, të cilët me shumë mundësi do të ndryshojnë fanellë sezonin e ardhshëm, kush brenda Italisë e kush jashtë saj.

Në fotogalerinë e mësipërme mund të njiheni me këtë formacion dhe se cilat janë ekipet dhe mundësitë për një largim. /albeu.com/
Shtuar më 01/05/2013, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori