Shaqiri i tronditur nga lajmi i vdekjes së Florijanës (FOTO LAJM)

Florijana Ismaili është gjetur e vdekur në fund të liqenit ku u zhduk gjatë ditës së shtunë.

Futbollistja e Young Boys dhe Zvicrës ishte duke lundruar në një liqe në Itali kur u hodh në uj dhe nuk doli më nga aty.

Futbollisti Xherdan Shaqiri është shprehur i tronditur nga vdekja e tij duke shprehur ngushëllime për familjen Ismaili.

“Unë jam thellësisht i tronditur nga vdekja e Florijana Ismailit. Familja ime dhe unë dëshiroj t’i shpreh ngushëllimet tona familjes Ismaili dhe të afërmve“, ka shkruar Xherdan Shaqiri.
Shtuar më 02/07/2019, ora 19:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori