Shaqiri në stol, tifozët e Liverpoolit kritikojnë Klopp (FOTO LAJM)

Liverpooli shkatërroi 5-0 Watfordin dje në mbrëmje në Anfiel Road por Shaqiri sërish nuk luajti.

Për lënjen jashtë të shqiptarin, tifozët e Liverpoolit kritikuan në "Twitter" Jurgen Klopp.

Shaqiri është aktivizuar në 21 ndeshje në Premierligë këtë sezon, por ai të shumtat e ndeshjeve i ka nisur nga stoli.

'Pse e transferuam Keitan dhe Shaqirin? Për çfarë i harxhuam dy vjet duke e kërkuar Keitan?", shkruajnë disa nga tifozët e Liverpoolit. /albeu.com/
Shtuar më 28/02/2019, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori