Sherri Osvaldo-Icardi, plas gallata në web (FOTO LAJM)

Debati mes Osvaldos dhe Icardit gjatë ndeshjes së mbrëmshme Juventus-Inter ka mbuluar të gjitha mediat dhe portalet sportive në Itali dhe jo vetëm. Egoizmi i argjentinasit e "xhindosi" keqazi ish sulmuesin e Romës, i cili për pak sa nuk u përplas fizikisht me shokun e skuadrës.

Kjo ka bërë që në rrjetet sociale të qarkullojnë disa foto-montazhe humoristike, ku nuk mungon as ironia me ngjarjen skandaloze në QSUT. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori