Shevchenko pozon me dy futbollistët shqiptarë (FOTO)

Ahmed Januzi, Andriy Shevchenko dhe Armend Dallku
Ish "Topi i Artë 2003" dhe ish ylli i Milan dhe Chelsea, Andriy Shevchenko, ka vizituar sot skuadrën e Vorlska Potlavës.

Kjo vizitë është shfrytëzuar më së miri nga dy futbollistët shqiptarë, Ahmed Januzi dhe Armend Dallku, që kanë pozuar me ish kapitenin e kombëtares ukrainase.

Fotografia është postuar në Facebook nga Dallku me dixhiturën: "Një takim pune me legjendën e futbollit ukrainas dhe botëror". /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2015, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori