Shikoni ç'koreografi fantastike kanë krijuar tifozët e Friorentinës për nder të Astorit (FOTO LAJM)

Në “Artemio Franchi”, për ndeshjen me Beneventon ishin të pranishëm rreth 35 mijë tifozë pikërisht për të nderuar Astorin.

Ata ktijuan një koreografi të veçantë në çdo sektor të këtij impianti. Para nisjes së takimit u mbajt një minutë heshtje për nder të kapitenit që mbante fanellën më numër 13.

Në galerinë shoqëruese të lajmit keni dhe koreografinë e tifozëve. /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2018, ora 14:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori