Shikoni si dukeshin trajnerët më të famshëm kur ishin të rinj (FOTO LAJM)

Stefano Pioli
Ndonëse sot jemi të përfshirë cdo ditë me sukseset dhe dështimet e tyre, nuk na shkon menjda tek e shkuara e tyre.

Imazhi që na përçohet nëpër mendje është shumë i ndryshëm nga ajo që fotot tregojnë. Albeu .com iu paraqet trajnerët më të mëdhenj të momentit dhe mënyrën se si ato dukeshin kur ishi të rinj. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 13:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori