Shorti i Champions-it, tifozët nisin luftën virtuale (FOTO LAJM)

Tifozët fanatikë të futbollit kanë pritur shortin e gjysmëfinaleve të Champions League për të nisur më pas luftën virtualerrjetet sociale.

Që pas shortit të Nyon-it në rrjetet sociale po qarkullojnë shumë foto, të cilat ironizojnë katër ekipet pjesëmarrëse, informon portali Albeu.

Më e ashpër duket "lufta" mes tifozëve bavarezë dhe blaugrana, por pas nuk mbeten ata të Real Madrid dhe Juventus. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2015, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori