Shqipëri U19-Itali U19, ja formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

Formacionet e Shqipëri-Itali U19
Pas pak, në ora 16:00, starton në "Elbasan Arena" miqësorja mes Kombëtareve U19 të Shqipërisë dhe Italisë.

21 janë lojtarët e grumbulluar nga tekniku Altin Lala për këtë miqësore ku bien në sy prurjet nga disa vende të huaja me përjashtimin e vetëm të Aris Lalajt nga Akademia e Futbollit Dinamo, dhe David Domgjonit nga Tirana dhe Paulo Ivanit nga Shkëndija e Tiranës. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 15:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori