Shqipëria U-19 fillon grumbullimin, del lista kuqezi (FOTO LAJM)

Shqipëria U-19 e drejtuar nga trajneri Nevil Dede ka filluar grumbullimin dhe seancat stërvitore në prag të pjesëmarrjes në “International Memorial Tournament” që do të zhvillohet nga data 8 deri më 11 Gusht në Zagreb të Kroacisë.

19 vjeçarët kuqezi janë grumbulluar në qytetin e Shkodrës dhe trajneri Dede për përballjet me Real Madrid, Olimpja Lubjanë dhe Dinamo Zagreb ka grumbulluar 19 lojtarë.

Në këtë listë që përbëhet kryesisht nga lojtarë të kampionatit shqiptar bie në sy prania e disa lojtarëve nga Shkëndija
Shtuar më 05/08/2019, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori