Silvio dhe Francesca në "San Siro", por në tribunë e dashura "zhduket" (FOTO LAJM)

Pëlqej
Erdhën bashkë në "San Siro", por më pas nuk u panë më. Galeria e mësipërme tregon Silvio Berusconin në tribunë duke ndjekur ndeshjen mes Milanit dhe Juventusit. Presidenti i "Djallit" mbërriti në stadium bashkë me të dashurën e tij Francesca Pascale, por në tribunë ajo nuk u ka më.

"Kavalieri" kishte në krah Gallianin, vajzën e tij Barbara dhe Braidan, por Francesca nuk ishte. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori