Skedinë e “çmendur”, tifozi fiton mijëra euro vetëm me ndeshjet italiane (FOTO LAJM)

9 nga 10 takimet e javës së fundit. Tifozi italian ka qëlluar në shenjë, 90% të gjithë ndeshjeve në Seria A.

Në rrjetet sociale, po qarkullon një skedinë e çmendur, gati-gati pothuajse e pamundur.

Një tifoz në Itali, kishte luajtur 2 euro, dhe fitoi plot 2.368 euro, nga parashikimi i saktë i fitoreve të Romës, Juves, Bolognas, Genoas, Fiorentinës, Torinos, Parmës, Milanit dhe Interit.
Shtuar më 01/10/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori