Skedinë e çmendur, tifozi fiton qindra euro prej Ronaldos e Higuainit (FOTO LAJM)

Një skedinë e çmendur, që mund ta cilësojmë me plot kuptimin e fjalës, po qarkullon orët e fundit në portalet italiane.

Një tifoz, në ndeshjet e ditës së dielë, kishte parashikuar plot 4 golashënues, dhe në fund fitoi plot 510 euro.

Tifozi kishte parashikuar dygolësh të Ronaldos, në ndeshjen e Juves ndaj Sassuolos, një gol të Higuainit ndaj Cagliarit, si dhe golat e Meite te ekipi i Torinos, ndaj Udineses, dhe golin e Piatek të Geenoas ndaj Bolongnas.
Shtuar më 18/09/2018, ora 00:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori