S'mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara (FOTO LAJM)

"Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë", është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram.

Gruaja e Mauro Icardit e ka shoqëruar postimin me një foto të nxehtë që i lë pak vend imagjinatës.

Modelja argjentinase ka dashur t’ua bëjë më të bukura ditët e karantinës fansave të saj dhe kjo është arsyeja që ka publikuar një foto hot.

Shtuar më 26/03/2020, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori