Speciale: Lojtarët që "skadojnë" në 2014-ën (FOTO LAJM)

INTER: Zanetti, Samuel, Chivu, Milito.
Pavarësisht se merkatoja e verës sapo u mbyll shumë drejtuesë skuadrash po vijojnë të punojnë për merkaton e janarit dhe pse edhe për atë të verës së ardhshme. Ka shumë futbollistë në qarkullim, mes të cilëve edhe emra shumë të njohur, të cilët mbyllin kontratat aktuale pikërisht gjatë vitit të ardhshëm.

Në foto-galerinë e mësipërme Portali Albeu.com ju sjell një panoramë të plotë të futbollistëve të ligave më të forta në Europë që iu skadon kontrata në 2014-ën. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 09:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori