FNSH blindon Sarandën, nisin kërkimet për "Eskobarin e Ballkanit"
Stadiumet e Katarit më të bukurit në botë, shikojini dhe mahnituni (FOTO LAJM)

Pëlqej
Botërori i Vitit 2022, që do të zhvillohet në Katar, përtej akuzave ndaj organizatorëve për ryshfet apo për keqtrajtim të punëtorëve të agazhuar në ndërtimin e infrastrukturës së duhur, do të zhvillohet në një rrjet modern stadiumesh.

Fotot e mëposhtme tregojnë se investimet në ifrastrukturë për këtë event janë marramendëse dhe se temperaturat ektremisht të nxehta nuk do të ndihen brenda stadiumeve luksoze. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2017, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori