Stadiumi i Gostivarit me një super-tribunë (FOTO-VIDEO)

Pëlqej
Stadiumi i qytetit të Gostivarit do të ketë një tribunë komform rregullave të UEFA-s dhe FIFA-s.

Ky investim kapital i pari i këtij lloji dhe me vlerë rreth 300 mijë euro, do të ketë sipërfaqje prej rreth 1.000 metra katrorë. Tribuna do të jetë me rreth 1.200 ulëse, do të ketë dy hyrje, me ç’veshtore dhe me të gjitha kushtet e parapara.

Sot punimet janë ndjekur/ edhe nga vetë kryetari i komunës së Gostivarit, Nevzat Bejtja. /albeu.com/


Shtuar më 15/09/2015, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori