Sterling "shpëton" të dashurën nga deti (FOTO LAJM)

Raheem Sterling padyshim që është një nga lojtarët më të mirë në Angli dhe këtë e ka vërtetuar edhe me paraqitjen e tij me Kombëtaren angleze.

Së fundmi Sterling, është duke shijuar pushimet me familjen e tij, të fejuarën Paige Milian dhe djalin Thiago në Ibiza raporton albeu.com

Paparacët kanë kapur një skenë paksa komike teksa Paige Milian ndodhej në ujë dhe nuk munde të dilte dot që aty.

Më pas duke qeshur, Sterling është afruar dhe e ka ndihmuar të ngjitet lartë.

Nuk dihet edhe sa do të zgjasin pushimet e çiftit por sipas raportimeve ata duket se po i shijojnë shumë këto ditë. /albeu.com/


Shtuar më 28/07/2018, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori