Stërvitje e veçantë për Valdet Ramën (FOTO LAJM)

Valdet Rama gjatë stërvitjeve në Marbella të Spanjës
Munchen 1860 po bëhet gati të kthehet në Gjermani pas fazës përgatitore në Marbella të Spanjës. Bashkë me skuadrën në shtetin iberik ka qënë edhe lojtari i Kombëtares shqiptare Valdet Rama.

Siç mund ta shihni në fotot e mësipërme kuqeziu ka zhvilluar stërvitje të veçanta në pishinë dhe palestër për të qënë sa më në formë për fazën e dytë të sezonit.

Munchen 1860 lufton për mbijetesë në Bundesliga II. /albeu.com/
Shtuar më 30/01/2015, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori