Stjarnan-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

Stjarnan (4-2-3-1)
Pëlqej
Nis këtë mbrëmje në stadiumin "Laugardalsvollur" të Rekjavikut aventura e Interit në Europa League. Për debutimin e tij në Europës Walter Mazzarri do të përdorë vetëm një sulmues, Icardin, të mbështetur nga Hernanes. Palacio nuk është grumbulluar ndërsa Osvaldo do e nisë ndeshjen nga pankina.

Për Vidiç, M'Vila dhe Dodo kjo do të jetë edhe ndeshja e parë zyrtare me fanellën zikaltër.

Islandezët vijnë në këtë përballje pasi kaluan tre turet kualifikuese duke mundur uellsianët e Bangor City, skocezët e Maotherwell dhe polakët e Lech Poznan.

Ndeshja luhet në ora 23.00. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori