SUPERKUPA/ Bayern Munchen - Sevilla, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

Bayern Munich dhe Sevilla përballen në finalen e Superkupës së Evropës.

Kjo finale, zhvillohet në Budapest të Hungarisë, dhe fillon nga ora 21:00.

Të dy skuadrat pritet të nisin ndeshjen me lojtarët më të mirë që kanë në dispozicion.

Sport.es ka parashikuar formacionet e kësaj finaleje.

Bayern Munich, në pjesën ofensive pritet t’i ketë Sanehn, Muller, Gnabry dhe Lewandowskin.

Në anën tjetër, në sulmin e Sevillas do të jenë Suso, Ocampos dhe De Jong.
Shtuar më 24/09/2020, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori