Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
Taulant Xhaka, i përkushtuar ndaj të fejuarës (FOTO-LAJM)

Taulant Xhaka po e shijon shumë fejesën e tij me bukuroshen Arbnora ku shpësh herë publikon foto të saj në profilin e tij të Instagramit.

Taulanti duket se është shumë i dashuruar pas bukuroshes dhe tregon përkushtim të madh ndaj saj, tek çifti duket se mungon vetëm kurorzimi i tyre me martesë gjë të cilën kanë dëshiruar ta mbajnë sekret.

Vetëm pak kohë më parë ishte vëllai i tij, Graniti i cili i dha fund beqarisë duke u martuar me bukuroshen Leonita dhe tashmë është rradha e Taulantit ta bëjë një gjë të tillë. /albeu.com/

Shtuar më 24/05/2018, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori