Taulant Xhaka prezanton për herë të parë të dashurën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Taulant Xhaka është padyshim një nga futbollistët më të dashur nga publiku shqiptar.

Edhe pse ai gjithmonë është treguar i rezervuar për sa i përket jetës private dhe sidomos asaj sentimentale, këtë herë gjërat kanë ndryshuar.

Por duket se këto pushime e kanë bërë atë të marrë një hap më shumë, duke etiketuar të dashurën në një foto postuar në Instastory.

Ata duket se kanë zgjedhur të relaksohen disa ditë së bashku në një vend turistik të Zvicrës.

E dashura e tij quhet Arbnora e cila po ashtu jeton në Zvicër. Nga fotografitë e bëra publike në rrjete sociale, ajo duke një vajzë shumë simpatike /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori