E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Taylor Mega tifozja e Juventusit i bashkohet emisionit "reality show" në Mediaset (FOTO LAJM)

Pas pjesëmarjes së vajzave të Sinisa Mihajlovic, në emisionin reality show, i cili do zhvillohet ne "Mediaset" tashmë i është bashkuar dhe Taylor Mega. Modelja 24 vjecare është një tifoze e zjarrtë e Juventusit, shkruan Albeu.com.

Shtuar më 23/01/2019, ora 14:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori