Të qeshura te Reali para sfidës me PSG-në (FOTO LAJM)

Djemtë e Rafa Benitez duken të qetë dhe të qeshur në stërvitjen e sotme, e cila vjen një ditë para ndeshjes së Champions League kundër PSG-së, raporton Portali Albeu.

Madrilenët dhe parizienët kanë nga 7 pikë në Grupin A dhe një fitore e secilës prej skuadrave do të thoshte vend i parë.

Real Madrid-PSG luhet nesër në ora 20.45, ndërsa ndeshja e parë në Francë u mbyll me rrjeta të paprekura. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2015, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori