Tërbohen mediat serbe: Jonida Maliqi na provokoi me simbolin e shqiponjës me duar (FOTO LAJM)

Siç duket mediat serbe, ende besojnë se bërja e shqiponjës me duar është vetëm provokim për ta.

Mediumi serb b92, ka shkruar “Provokimi nga përfaqësuesja e Shqipërisë: As në Eurovision nuk shkojnë pa e bërë shqiponjën me dy koka”, transmeton Gazeta Express.

Sipas tyre, Jonda Maliqi e ka bërë simbolin e shqiponjës, pak para fillimit të këngës nga përfaqësuesja e Serbisë.

Madje shkruhet në mënyrë ironike se ajo doli me qetësi në skenë dhe i përshëndeti të gjithë. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2019, ora 00:00
Goti
e Dielë 19 Maj 2019, Ora 01:15
Po ky eshte flamuri yne ore qelbsira te ndyr a jeni ne veti ore sllave...
Shqipria
e Dielë 19 Maj 2019, Ora 17:19
Po ky eshte simboli yne ore majmuna ..! A doni te na ndaloni simbolin dhe flamurin tone ?!? A ka kush qe reagon apo te gjithe jane b....e dhe heshtin !!!?
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori