"Tërbohet" tifozja e Juves, zhvishet para kamerave (FOTO LAJM)

Itali ka nisur edicioni i 16-të i "Grande Fratelo VIP" dhe pjesë është bërë modelja dhe basketbollistja italiane, Valentina Vinjal.

27-vjeçaria është aktive ne rrjetet sociale dhe Instagram, pasi ka jo më pak se 2.2 milionë ndjekës. Valentina është një basketbolliste mjaft e njohur në Itali dhe bën bujë me linjat e saj trupore.

Në këtë show, Valentina provokon me skema të ndryshme ne dush dhe me daljet e saj me bikini. Ajo madje zhvishet para kamerave dhe është bërë një ndër femrat më të komentuara në Itali.
Shtuar më 14/04/2019, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori