Tërbuan publikun, ku janë sot 11 vajzat e bukura të ekranit (FOTO LAJM)

Aida Bajraktari
Të gjithë e mbajnë mend Aida Bajraktarin e cila ka qenë një nga velinat e para të ‘Fiks Fare’ në Top Channel. Aida së bashku me Edën, kujtohen edhe sot si dy vajzat e para velina në Shqipëri, të cilat në atë kohë bënë bujë dhe me këngën e tyre ‘Sorkadhja’, shkruan Xing.al.
Siç dihet Aida pas eksperiencës së saj si velin e ‘Fiks Fare’, drejtoi për disa sezone programe sportive në Super Sport të Digitalb, por më pas ajo u largua nga media duke mos marrë më pjesë në asnjë emision. Sot ish-velina është bërë nënë e 2 djemve të quajtur Daniel dhe Migel.
Shumë vajza të njohura të ekranit e kanë nisur karrierën e tyre si velina në emisione të ndryshme ose si vajza imazhi për televizionet e njohura shqiptare.

Mirëpo, ndonëse disa prej tyre tashmë janë bërë moderatore, shumë të tjera e ndërprenë karrierën e tyre në mes dhe ndonëse dikur ishin shumë të famshme, prej vitesh ato janë larguar nga vëmendja mediatike.

Sot do t’ju rikujtojmë disa nga vajzat e bukura të ekranit për të cilat prej vitesh nuk kemi dëgjuar gjë. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2019, ora 16:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori