"Testi PCR është budallallëk", Ronaldo i revoltuar me izolimin (FOTO LAJM)

Cristiano Ronaldo është revoltuar nga qëndrimi në izolim tash e dy javë, për shkak se doli pozitiv me COVID-19.

Në një postim në Instagramin e tij, në hapsirën e komenteve, CR7 është shprehur tejet i revoltuar me testin PCR, pasi që tre herë është duke rezultuar pozitiv.

"Testi PCR është budallallëk", ka shkruar Ronaldo, në foton ku konfirmoi se ai po ndjehet mirë dhe nuk ka kurrëfarë komplikimi.

Testi PCR kryhet përmes një strisho, në hundë ose fyt, dhe pas disa orëve dalin rezultatet nëse je apo jo i infektuar me koronavirus.
Shtuar më 28/10/2020, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori