Ti qofsh, Getoar Selimi e ka blerë këtë këmishë sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM)

Getoar Selimi është një ndër reperat shqiptar që spikat më së shumti me stilin e veshjes.

Reperi guxon me ngjyrat, lulet, dekoret dhe dizanjet e çuditshme në veshje duke e bërë gjithmonë më të veçantë stilin e tij.

Nuk është hera e parë që Getoari përmendet për çmimet pikante të veshjeve të tij.

Së fundmi "what they wearin" në Instagram ka bërë të ditur çmimin e një prej këmishave të bashkëshortit të Marina Vjollcës.

Këmisha "Badana Print Shirt" e firmës Versace kushton plot 895 euro me të cilat njëri prej jush mund të kishte mbushur garderobën.

Epo ta gëzosh Getoar./albeu.com/
Shtuar më 09/10/2019, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori