Tifozët e Kukësit të zhgënjyer pas turpërimit në Gjeorgji (FOTO LAJM)

Pëlqej
Humbja e thellë me 5 gola në ndeshjen e parë ndaj Torpedos, i ka lënë një shije të hidhur tifozëve të Kukësit. Shpresat ishin të mëdha për një rezultat të mirë në Gjeorgji, por realiteti ka qenë krejt tjetër.

Mbrojtja ka qenë nën shënjestër dhe më e akuzuara, repart i cili dështoi totalisht, pasi Torpedo arriti të shënonte pothuajse çdo rast që krijoi.

Tifozët, në faqen zyrtare të klubit verilindor, shkojnë deri aty sa i quajnë lojtarët edhe pa gjak. Ja disa nga reagimet sapo përfundoi ndeshja.
Shtuar më 09/08/2018, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori