Tifozja e Interit “ndez dritat” e vitit të ri (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Ines Trocchia ka “ndezur” dritat e vitit të ri, pasi ka pozuar për kalendarin e vitit 2019 të një kompanie private.

Bukuroshja italiane nuk është kursyer aspak gjatë realizimit të këtij kalendari, duke nxjerrë në pah format e saj tejet joshëse.

Ines njihet si një tifoze e zjarrtë e Interit dhe ka pozuar shumë shpesh me bluzën zikaltër, ndërsa edhe më të shpeshta janë prezencat e saj në shkallët e “San Siros”.

Ajo njihet edhe si një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, ku miliona fansa kanë mundësi të shohin fotot më të fundit, të postuara nga modelja.
Shtuar më 03/12/2018, ora 13:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori