Tifozja e Milanit shfaqet "hot" në Instagram (FOTO LAJM)

Modelja e Playboy Jennifer Gueli De Marco është një tifzoze e zjarrtë e Milanit. Ajo nuk nguron të pozojë me fanellë e Milanit madje duke nxjerrë në pah dhe format e saj fizike. /albeu.com/Shtuar më 19/04/2019, ora 14:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori