Top 10 transferimet më të dështuara të janarit (FOTO LAJM)

Fernando Torres, Liverpool-Chelsea 2011
Me hapjen e merkatos së janarit gjithë skuadrat dhe menaxherët janë vënë në lëvizje për të gjetur lojtarët e duhur për të përforcuar skuadrat respektive.

Por në vitet e kaluara merkatoja e dimrit është njohur edhe për dështimet e mëdha.

Në krye të listës është kalimi i Fernando Torres nga Liverpool te Chelsea, i cili mund të konsiderohet padyshim edhe një ndër transferimet më të dështuara të të gjitha kohërave. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2015, ora 14:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori