Top 11 "Zonjat" e futbollit (FOTO LAJM)

Fernando Torres - Teniste e dëshpëruar
Shpeshherë flitet për futbollistët dhe jetën e tyre private. Të dashurat, makinat luksoze, vila rezidenciale, ku kalojnë pushimet e shumë gjëra tët jera. Madje disa herë privatësia e tyre është më e rëndësishme dhe më e ndjekur se sa loja që bëjnë në fushatb e blerta.

Për shumë prej tyre edhe është spekuluar. Kujtojmë këtu anglezin David Beckham, i cili kur luante te Real Madrid vishte të brëndshmet e bashkëshortes së tij Victoria (e ka pranuar vetë futbollisti) apo për shumë futbollistë të tjerë që janë përfolur për shumë e shumë gjëra.

Portali Albeu, në mënyrë shumë miqësore dhe aspak me qëllimin për të ofenduar askënd, kemi listuar 11 futbollistë, emra të njohur të këtij sporti, të cilët ngjasojnë me femrat, kjo edhe falë veprimeve të tyre, ndoshta të pamenduara.

Vendosni ju më pas nëse krahasimi është i gjetur apo jo.../albeu.com/
Shtuar më 30/09/2012, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori