Top 11 i Mourinhos me legjendat e Chelsea-t dhe CR7-ën (FOTO LAJM)

Petr Cech - Chelsea
Jose Mourinho i ka bërë një start shumë të mirë këtij sezoni duke fituar 4 ndeshjet e para në Premier League dhe duke kryesuar i vetëm. Edhe dy blerjet e verës Cesc Fabregas dhe Diego Costa ka treguar një partneritet shumë të mirë duke shënuar disa gola dhe duke dhënë disa asiste.

Por cili është ekipi më i mirë që ka drejtuar Jose Mourinho gjatë karrierës së tij si trajner? Të bashkuar në një modul loje 3-1-4-2 portali anglez "CaughtOffside" ka grumbulluar futbollistët më të mirë me të cilët ka punuar portugezi.

Pjesa dërrmuese e tyre vijnë nga Chelsea, vetëm dy nga Interi, ndërsa Cristiano Ronaldo është i vetmi nga Real Madrid. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2014, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori