Top 11 i mungesave në Champions League (FOTO LAJM)

D.Lopez - Milan
Pëlqej
Champions League ngre sot siparin për sezonin 2014-15 me ndeshjet e para të fazës së grupeve. Grupe interesante, përballje të forta dhe shumë yje që pritet të zbresin në stadiumet më të famshme të Europës.

Cristiano Ronaldo, Messi, Bale, Suarez, Neymar, Balotelli e shumë e shumë yje të tjerë do të kemi mundësinl ti shohim në kompeticionin më të rëndësishëm për klube në Europë. Por mos harroni: shumë të tjerë mungojnë.

Portali Albeu ju sjell në foto-galerinë e mësipërme një formacion imagjinar me 11 futbollistët më të mirë të mundshëm që kanë mbetur jashtë Champions-it. Disa do të luajnë në Europa League, ndërsa disa të tjerë do ti ndjekin nga televizioni. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori